(03) 271 0700
myynti@gylling.fi

Myynti

Terhi Porkka

Terhi Porkka

Talouspäällikkö, KHT, asiantuntijatiimin vetäjä

+358 40 079 3040
terhi.porkka@gylling.fi

Lotta Makkonen

Lotta Makkonen

Myynti- ja markkinointipäällikkö, yhteistyö

+358 44 755 5208
lotta.makkonen@gylling.fi

Hämeenlinna

Arja Salonen

Arja Salonen

Toimistopäällikkö

+358 40 840 8623
arja.salonen@gylling.fi

Valkeakoski

Saara Kyrkkö

Saara Kyrkkö

Toimistopäällikkö

+358 40 558 8597
saara.kyrkko@gylling.fi

Parkano

Jani Kivelä

Jani Kivelä

Toimistopäällikkö

+358 40 656 9955
jani.kivela@gylling.fi

Tampere

Inka Isokoski

Inka Isokoski

Toimistopäällikkö

+358 40 480 2161
inka.isokoski@gylling.fi

Hallinto

Max Gylling

Max Gylling

Toimitusjohtaja

+358 40  545  7252
max.gylling@gylling.fi

Elina Grönlund

Elina Grönlund

Operatiivinen johtaja, KLT

+358 40 659 2394
elina.gronlund@gylling.fi

Salla Ylinen

Salla Ylinen

Henkilöstöpäällikkö, palkkahallinnon asiantuntija, PHT

+358 44 755 5207
salla.ylinen@gylling.fi

Aki Kuusisto

Aki Kuusisto

Tietohallintopäällikkö

+358 50  535  3025
aki.kuusisto@gylling.fi

Toimipisteet ja laskutus

Tampere

Hämeenkatu 26 A
33200 Tampere
(03) 271 0700

Nimi: Gylling Accounting Oy
Verkkolaskuosoite: 003701536480
OVT-tunnus: 003701536480
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Gylling Accounting Oy
PL 566, 33101 Tampere

Parkano

Keskuskatu 8
39700 Parkano
(03) 44 7200

Nimi: Gylling Accounting Parkano  Oy
Verkkolaskuosoite: 003704141396
OVT-tunnus: 003704141396
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Gylling Accounting Oy
PL 566, 33101 Tampere

Hämeenlinna

Raatihuoneenkatu 17 A
13100 Hämeenlinna
(03) 4670 200

Nimi: Gylling Accounting Hämeenlinna Oy
Verkkolaskuosoite: 003708442049
OVT-tunnus: 003708442049
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Gylling Accounting Oy
PL 566, 33101 Tampere

Valkeakoski

Valtakatu 15
37600 Valkeakoski
(03) 573 0520

Nimi: Gylling Accounting    Valkeakoski Oy
Verkkolaskuosoite: 003709741104
OVT-tunnus: 003709741104
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Gylling Accounting Oy
PL 566, 33101 Tampere

TAMPERE

Hämeenkatu 26 A
33200 Tampere
(03) 271 0700

PARKANO

Keskuskatu 8
39700 Parkano
(03) 44 7200

HÄMEENLINNA

Raatihuoneenkatu 17 A
13100 Hämeenlinna
(03) 4670 200

VALKEAKOSKI

Valtakatu 15
37600 Valkeakoski
(03) 573 0520